24. 3. 2024, 18:44

S Košutkou to nebyl lehký zápas

Upozorňoval jsem, že to nebude lehký zápas, a to se také potvrdilo. Vždyť Košutka nám jako jediná v soutěži dokázala na podzim vstřelit více než 2 branky. Sice jsme se dostali do vedení hned ve 2. minutě a chvíli na to jsme ještě trefili tyč, ale první poločas od nás jinak nebyl dobrý. Chyběl nám pohyb, důraz a měli jsme spoustu laciných ztrát.

Ve druhé půli se to zlepšilo, ale k ideálu to mělo hodně daleko. Opět jsme hned na začátku poločasu dali gól, který byl nakonec rozhodující. Hostům jsme dovolili jen jednu šanci, sami už pojistku nepřidali, a tak z toho byla jen naše klasická výhra o gól.

Před týdnem nás chválil trenér Holýšova Dejmek, dnes musím já pochválit Košutku. Byli na nás dobře připraveni a vlastně i nechápu, jak můžou být poslední, protože se u nás prezentovali dobrým výkonem.

Lukáš Paul

Více o zápasu ZDE.