23. 9. 2025, 08:51

Rozhodla kvalita soupeře v zakončení

Připomínalo mi to naše zápasy v divizi. Herně vyloženě nepropadneme, ale jsou tam zbytečné chyby, soupeř díky své kvalitě promění téměř každou svou příležitost v gól, zatímco my potřebujeme na gól asi 5 šancí. Dostali jsme gól v první minutě prvního i druhého poločasu, to se stávat nesmí. Do poločasu klidně mohlo být vyrovnáno, ale nám chybí v koncovce víc klidu a asi to na nás trochu leží, protože si nemyslím, že bychom kvalitu na to neměli. Pak přišla divná červená, k tomu čtvrtý gól a soupeř si zápas pohlídal. Sice jsme se ještě do jedné šance dostali, kdy jsme šli ze strany sami na bránu, ale gól z toho zase nebyl. Soupeři gratuluji, s těmito hráči by pro ně postup neměl být problém, ale myslím, že se s nimi za rok znovu potkáme...

Statistiky utkání včetně TV záznamu najdete ZDE